Lepší je jít za sluncem, než za svým stínem.

Přátelé buďte vítáni!

Březen 2016

Vejšplechty z Facebooku..

31. března 2016 v 20:07 | Přemysl Čech |  Vejšpechty z FA.
Přátelé, poslední roky jsem si velmi oblíbil červenou řepu a dokáži ji sníst opravdu hodně, jako třeba právě dneska.. Je jednak velmi zdravá a jednak mi i chutná, z čehož usuzuji, stejně, jako u škvarků, že ten matroš prostě tělo nutně potřebuje. Má to však jeden zádrhel, stal jsem se od té doby hodně lekavej.. A to si vždycky říkám, tak jako dnes - zítra či pozítří se proboha zase na záchodě nevyděs.. No a vždycky se ale při pohledu na rudé hovno fakt vyděsím, že je v něm krev.. Až pak se uklidním, že řepa..
No co, kdysi v rudé době jsem měl hovno hnědé, no a v dnešní místy hnědé době mám zase to hovno rudé.. Rovnováha prostě musí furt nějak bejt..

MrkajícíMrkajícíMrkajícíStalo se mi včera v Brodě.. Horko, jako v létě a já zrovna přemítal, že už dva roky jsem nepotřeboval spoďáry, kožené rukavice, šálu a svetr, co se nejvíc líbil holkám, no, že jak to vyhlíží, tak ani neužiji letos jarní bundu.. Při tom jsem došel před obchod s dámským spodním prádlem před kterým se vyhřívala jeho prodavačka.. Přistoupil k ní podle dresu nějaký pracovník security agentury a ptá se už docela vyhřáté prodavačky - "Vedete tady u vás taky ty trenky, co se dávají pod trenky?" Tak nevím... Trenky pod trenky v dámském spodním prádle, co si o tom mám myslet.. Asi něco důležité pro bezpečnost.. Mrkající

Blizna nekonečna.

28. března 2016 v 13:09 | Přemysl Čech |  Básničky za víčky.

Příběhy a postřehy z Facebooku.

26. března 2016 v 10:23 | Přemysl Čech |  Vejšpechty z FA.
V této rubrice budu uveřejňovat mé úsměvné příběhy či postřehy, které jsem publikoval v minulosti na Facebooku..

MrkajícíMrkajícíMrkající


Vážení pánové zdejší, ať už rozvedení a nebo vdovci, co bydlíte sami se sebou, znáte termín - "vnitřní manželka"?? Já teda jo.. Jdu po chodbě a slyším - nebuď línej a zvedni ten papírek.. Nechci se hádat sám se sebou a tak ho zvednu.. No a to je ale furt.. Zavřel jsi dveře od záchodu, neměl bys povysávat, odnes si laskavě ten hrnek od kávy, proč jsi ho jen strčil do dřezu, to ho nemůžeš opláchnout.. No tak ho už zrovna utři a ukliď.. Ukliď si ty věci do skříně.. No je to na palici a jen si to zkuste odmlouvat sám sobě.. Houbelec vám to pomůže a ani nemáte dobrý pocit, že jste manželku (samosebou tu vnitřní) nasrali.. Jo pěkný večer, já se jdu zašít do vany..

Usmívající seUsmívající seUsmívající sePřátelé, tak jsem došel k poznání, že důchodce, jak jde jednou spát do postele, tak už nemá myslet na blbiny, nebo se dobře nevyspí.. To bylo tak, v neděli mi končila služba na bytovce, tak jsem pozametal a pouklízel s tím, že schody umyji až večer, než se vykoupu a půjdu spát.. No a já se vykoupal, dal pyžamo a šel usínat, když jsem si v posteli po chvíli uvolnění uvědomil, že jsem zapomněl umýt ty schody.. Tak jsem si natáhl přes pyžamo tepláky a odběhl ty schody vypulírovat.. Pak jsem opět zalehl k spánku, ale asi tou činností jsem se nějak probral a začalo mi být i horko. Tak jsem po dvou hodinách převalování vstal, že otevřu okno a vyvětrám.. Když jsem došel k oknu zjistil jsem důvod toho horka, protože jsem si zapomněl sundat ty tepláky.. Tak jsem rozvalil okno, sundal tepláky a na deset minut, něž se vyvětrá jsem zalehl do postele. Co vám budu povídat, za dvě hodiny mě vzbudila taková kosa, protože v ložnici bylo stejná teplota snad, jako venku.. Zavřel jsem okno, znovu oblékl tepláky i mikinu a převaloval jsem se až do rána.. Ne, ne, jak jednou důchodce vleze do postele, tak v ní má ležet, jako přilepený kanagonem a blbé pracovní myšlenky odložit na příští den..

O strašení národa...

24. března 2016 v 19:48 Ostatní.

http://premekcech.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=500468

O zmizení Merkelové..

23. března 2016 v 8:21 Ostatní.

http://premekcech.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=500157

O nevítanosti blogů..

22. března 2016 v 9:55 Ostatní.

http://premekcech.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=500045

Dotaz vesničanky..

20. března 2016 v 13:58 | Přemysl Čech |  Básničky - prasničky

Jak to tu v Česku chodí..

17. března 2016 v 7:46 Ostatní.

http://premekcech.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=499445

Ztráta mozku

13. března 2016 v 16:37 | Přemysl Čech |  Básničky za víčky.

O úsměvné "události" v Praze..

12. března 2016 v 10:04 Ostatní.

http://premekcech.blog.idnes.cz/c/498773/o-hromadne-masturbaci-pred-orlojem.html

Info o výstavě . Jak se rodí večerníčky.

7. března 2016 v 16:31 Kultura.
Pokud by někdo jel do Uherského Hradiště s dětmi, tak může v místním muzeu navštívit výstavu pořádanou s ateliery Zlín o večerničcích, zejména o jednom z nejpopulárnějších "Pat a Mat".. Výstava potrvá do 10.4. tohoto roku, tak si musíte pospíšit..Další info na - www.slovackemuzeum.cz

Na blogu iDNES.

7. března 2016 v 16:10 Ostatní.

http://premekcech.blog.idnes.cz/c/498211/o-tom-ze-slunickari-cele-eu-se-spojili.html

Ženy to ví..

6. března 2016 v 17:49 | Přemysl Čech |  Básničky - prasničky

O mých oblíbených jídlech..

3. března 2016 v 15:30 | Přemysl Čech |  O jídle.
Většinou se tu prezentuji amarouny, tak dnes pro změnu zde nabídnu pro oči ty jidla "normální"..


Cuketa v těstíčku a příloha..Mrkvové rizoto..Škvarkové rizoto..


Pizza se zelí..Přírodní treska s bramborovým salátem..Rýžový salát na způsob bramborového s pikantní sekanou..Zelí s masem a bramborové knedlíky..Pikantní fazole s kolínky a sýrem..Bramborák v úpravě "ksicht"..Hermelín ve vajíčku s bramborem..Zeleninové rizoto se sýrem a zeleninovým salátem..Brokolicový nákyp z mikrovlnky..Brokolicový nákyp z trouby..Hermelín v bramboráku..Čočka s vejci v úpravě "ksicht"..

No a to je prozatím všechno, příště sem dám mňamky.. :-)

Zase trocha politiky na iDNES.

1. března 2016 v 16:07 Ostatní.

http://premekcech.blog.idnes.cz/c/497407/o-tom-ze-sobotka-sam-sobe-podrazi-nohy.html